Logo konference
Česko-slovenská konference s mezioborovým dialogem
"Ecce homo: (ne)mocný hráč zítřka"
Projekt je realizován za podpory Nadace Vodafone Česká republika
Logo ČASP

Aktuality:

18.4.2007 – Aktualizován program a doplněna sekce workshop.
3.4.2007 – Aktualizován program a doplněn o názvy všech přednášek. Hostem na slavnostním, bohatém rautu bude kapela Pangea – The Beatles Revival Band (www.beatles-revival.cz).
14.3.2007 – Doplněn přesný odborný program konference.
5.3.2007 – Aktualizace sekcí

Byly aktualizovány sekce : workshopy, střet kultur a výzvy nové doby. Máme radost, že Vás konference zajímá a že se nám plní počty přihlášených. Pro sekci střet kultur se nám podařilo sehnat velmi zajímavé účastníky panelové diskuze, kteří slibují podnětnou, vskutku mezioborovou debatu. Také sobotní panelová diskuze bude velmi zajímavá, moderovaná Ing. Štefanem Hribem – moderátorem známého pořadu „ Pod lampou“. Účast v sobotní diskuzi již, krom své přednášky, přislíbil např. filozof Václav Bělohradský. Další zajímaví účastníci jsou zatím v jednání, jakmile nám definitivně potvrdí účast - dozvíte se to z těchto stránek.
Bohatý bude i společenský program, slavnostní raut proběhne v Jazz clubu Tibet, Olomouc a těšit se můžete na jednu velmi známou revivalovou kapelu. V průběhu konference proběhne i soutěž o jízdenky Student Agency po celé Evropě.

1.2.2007 - Spuštěny webové stránky naší konference

Doufáme, že se Vám budou líbit a konference Vás osloví, pro Vaše názory či dotazy je k dispozici kniha návštěv. První plakát(jpg) a leták (pdf) konference si můžete prohlédnout klepnutím na odkaz.
Pro registraci prosím využijte sekci "Registrace" , pro větší přehlednost jsme se rozhodli, že registrace bude probíhat pouze přes internet. Pokud byste po Vaší registraci neobdrželi automatické potvrzení, či potvrzení o platbě do týdne od provedení platby, tak nás prosím kontaktujte na E-mailové adrese casp.konference@seznam.cz.
Zároveň se omlouváme, že v sekci "Přednášející" zatím naleznete jen stručný seznam přednášejících. Na začátku března zde naleznete přesný program konference i s profily přednášejících.
V průběhu konference na Vás čeká spousta příjemných zpestření jako možnost nákupu knih nakladatelství Portál se slevou, občerstvení zdarma, bohatý společenský večer a mnoho dalších.

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! © Zdeněk Vilušínský 2006